20Dollars2Surf

Go down

20Dollars2Surf

Post  Corny on Fri Jul 09, 2010 4:11 am

NOTEIKUMI pievienoties piramīdas un tajā piedalīties
1. Ja kāds vēlas mums pievienoties, vienkārši reģistrēties ar manu saite niżej.I tā būtībā jums neko citu darīt, vienkārši ieslēdziet šīs programmas, vāc punktus un ieteikt mūsu piramīdu. Es jau mēģināt apkopot nodošana Jums!

2. Šajā brīdī es gribētu paskaidrot jums rīcību piramīdas, jo ne katrs var būt skaidrs. Vai tu domā, ka ikvienam ir (vai būs), tikai divi gadījumi un atpaliek. Piramīdas darbojas tā, ka pasts ir jebkura persona, kas ir jums - ne vienmēr uzreiz zem jūsu nika. Padoms ir arī jūsu reģistrēto jūsu reģistrēto un tas iet tik tālu no jums līmenim 10. Pie piramīdas ir sagatavoti līmeņi, bet tie ir ņemti no mana konta
! Par līmenī sākat ar savu segvārdu un skaitīšana līdz 10 līmenim, kas visas apkopot stājas executin būs maksas jums par jums (un arī citiem cilvēkiem). Tātad, vairāk cilvēku pulcēsies augstāku peļņu par visiem! NAV tikai viens cilvēks! Ja jūs vēl nesaprotat to domas: Tu esi -> zem jums ir divi cilvēki (jums ir divas nodošana) -> divi cilvēki iet par diviem cilvēkiem (jums jau ir nākamo četru nosūtījumus, un jūsu executin arī jau reģistrēto) -> pēc tam atkal divas personas no katras (un jums jau ir nākamais 8 nodošanu, un jūsu komandas no iepriekšējā līmenī arī ir reģistrēts, utt, utt.)

3. Ja jums ieteikt kādu šajā lapā un virzienos tā ir piramīda šajā forumā. Nedod viņiem tikai tad viņai saiti uz jūsu kontu, jo jūs esat nav rentabla. Jo vairāk jūs darīt mūsu piramīda, vairāk jums ir it! Ja jūs nesaprotat, kāpēc es rakstīt man uz IS, bet man šķiet, ka ir skaidrs, izlasot iedaļas 2 vairāk "par šīm nozarēm" (kaut gan tas ir diezgan drzewkaTongue) ir mūsu piramīda, jo vairāk jūs nopelnīt, un, ja cilvēki tikai darīt nepievieno kājas uz piramīdas un tādējādi pelna mazāk nākotnē.

4. Lūdzu, ieteikt, lai katrs forums un piramīdas par trešo punktu Protams, jums ir konts uz Pink, gg, dažādos citos forumos par dažādām spēlēm przeglądarkowych un citi, un es domāju, ka jums ir draugi, kas arī vēlas nopelnīt? Valodā ir ierosināts veikt šādu parakstīšanu, kā es pats (tikai par sabāzt informācijas piramīda) Big Grin.

Kopumā tīmekļa vietnē:

20Dollars2Surf Francijas surfbar kas maksā dolāros apskatei banner reklāmas, kas tagad ir labākais un visizdevīgāko piedāvājumu poļiem. 20dollars2surf.com šobrīd ir vairāk nekā 50000 reģistrētu lietotāju un maksā $20 par PayPal kontu.

http://en.20dollars2surf.com/?ref=103914

REĢISTRĀCIJA:

Solis 1
Iet uz norādīto adresi agrāk vai pievienoties piramīdas (pēc tam izpildiet norādījumus, kas ietverti noteikumi)

Solis 2
Tagad jums ir parādījuši logs, kas saka E PASTS
Tukšajā telpā, ievadiet savu e-pasta adresi
un nospiediet pogu "Pievienoties mums."

Solis 3
Programma automātiski veic mūs vietā. Tur lejupielādēt apletu
Tas ir vienkārši, hit vārdu "Installez 20Dollars2Surf (1,45 Mo) un lejupielāde apletu.

Solis 4
Tiklīdz mēs esam lejupielādēt programmu, lai atvērtu to mainīt uz Polijas un noklikšķiniet uz "Next"
Šķiet, ka mums, ka mums ir papildināt formā.
Kā jau esmu izdarījis, mēs noklikšķiniet uz "Next"

Solis 5
Mūsu pasts jau vajadzētu saņemt informāciju ar paroli, kas ir jāsaglabā (tas ir vajadzīgs turpmākai autorizācijas vienā lapā).

Step 6
Pēc lapas apakšā jau būtu iespēja sīklietotnes, ka jūs, ja jums nav nopelnīt to desktop, lai pārliecinātos, jums ir shortcut. Vienkārši virziet kursoru uz tā, un pagrieziet. Jums nav nepieciešams ierakstīt vēlreiz uz datiem, programmā tiks uzņemti, pietiek vienkārši ieslēgt.

STEP 7
Tagad es nopelnīšu, saglabāt jūsu datora un skatīties to, ko jūs saņemat min-1P. Max mēnesī varat SAM surfbara 10 000 punktus.
Punkti tiek pārrēķinātas naudas sākumā katru mēnesi.

Corny
New Arrival
New Arrival

Number of posts : 3
Registration date : 2010-07-09

View user profile

Back to top Go down

Back to top