20Dollars2Surf

Go down

20Dollars2Surf

Post  Corny on Fri Jul 09, 2010 4:13 am

TAISYKLĖS prisijungti piramidės ir jame dalyvauti
1. Jei kas nori prisijungti prie mūsų, tiesiog užsiregistruoti savo nuorodą niżej.I Taigi iš esmės jūs turite daugiau nieko daryti, tiesiog įjunkite programą, rinkti taškus bei rekomenduoti mūsų piramidės. Aš jau pabandyti surinkti referalų jums!

2. Šiuo metu norėčiau paaiškinti jums, kad piramidės veiksmų, nes ne kiekvienas gali būti skaidrus. Ar nemanai, kad visi turi (ar turės) tik du perdavimai ir atsilieka. Piramidė veikia taip, kad paštas yra bet koks asmuo, kuris jums - nebūtinai iš karto po savo slapyvardį. Patarimai taip pat savo registruotą savo registruotą ir jis eina taip toli nuo jūsų lygio 10. Tuo piramidės rengia lygius, bet jie yra paimti iš savo sąskaitos
! Dėl lygio pradėsite su savo slapyvardžiu ir skaičiavimas iki 10 lygio, ir visa tai sujungti į executin bus jums mokestį už jus (taip pat ir kitiems asmenims). Kuo daugiau žmonių susirinks didesnis darbo užmokestis už visą! NE tik vienas žmogus! Jei vis dar nesuprantu, tai manau taip: Jūs -> pagal esate du žmonės (Jūs turite du siuntimai) -> du žmonės eiti du žmonės (jau turite ateinančius ketverius referalų, ir jūsų executin taip pat jau įregistruotas) -> tada vėl du asmenys iš kiekvieno (ir jau turite kitam 8 referalų, ir jūsų komandos nuo ankstesnio lygio, taip pat buvo registruotas, ir tt ir pan.)

3. Jei galite rekomenduoti ką nors į šį puslapį ir kryptys yra šios forumas piramidės. Neduokite jiems tik padarė savo nuorodą į savo sąskaitą, nes nesate pelninga. Daugiau jūs mūsų piramidę, tuo daugiau Jūs turite jį! Jei nesupranta, kodėl aš rašau man apie IR, bet man atrodo, kad yra aišku, perskaičius 2 skirsnyje už daugiau "šių sektorių" (nors tai gana drzewkaTongue) yra mūsų piramidę, tuo daugiau jūs uždirbate, ir jei žmonės tik padaryti jų nepadeda kojos į piramidę ir taip uždirba mažiau ir ateityje.

4. Prašome rekomenduoti, kad kiekvienas yra forumas ir piramidės apie trečiąjį punktą Žinoma, jūs turite apie Pink sąskaitą, VS, dėl įvairių kitų forumų įvairiomis žaidimai przeglądarkowych ir kiti, ir manau, kad jūs turite draugų, kurie taip pat nori uždirbti? Liežuvis siūloma pateikti tokį parašą, kaip aš save (tik apie informacinės piramidės stuff) Big Grin

Apskritai, interneto svetainėje:

20dollars2surf.com prancūzų surfbar kurie moka doleriais žiūrėti įrengtus reklamos, dabar yra geriausias ir naudingiausias pasiūlymas lenkai. 20dollars2surf.com šiuo metu turi virš 50000 registruotų vartotojų ir sumokėti $ 20 už sąskaitos PayPal.

http://en.20dollars2surf.com/?ref=103914

REGISTRACIJA:

Žingsnis 1
Grįžti į adresas pateiktas anksčiau ar prisijungti prie piramidės (sekite instrukcijas, esančias taisykles)

2 žingsnis
Dabar tu parodei lange sako E MAIL
Tuščioje vietoje, įveskite savo el.pašto adresą
ir paspauskite mygtuką "prisijungti prie mūsų."

Žingsnis 3
Programa automatiškai nukelia mus į svetainę. Ten, atsisiųsti programėlę
Tai paprasta, paspauskite žodį "installer 20Dollars2Surf (1.45 Mb) ir atsisiųsti programėlę.

4 žingsnis
Kai mes atsisiuntė programą, atidaryti ją pakeisti į lenkų ir spustelėkite "Toliau"
Atrodo, kad mums, kad mes turime papildyti formą.
Kaip jau padaryta, mes spustelėkite "Toliau"

Žingsnis 5
Mūsų paštas jau turėtų gauti su slaptažodžiu, kurį reikia išsaugoti informaciją (to reikia norint po prisijungimo puslapyje).

6 veiksmas
Į puslapio apačioje jau turėtų būti suteikta programėlė, kad jums, jei jūs neturite uždirbti jį tikrai turite sukurti nuorodą darbalaukyje. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant jo ir savo ruožtu. Jums nereikia jo įvesti iš naujo su duomenimis, programa bus įtraukti, užtenka tiesiog įjungti.

Žingsnis 7
Dabar aš uždirbsiu, kad jūsų kompiuteryje ir žiūrėti, kas jums min-1p. Max per mėnesį jūs galite turėti SAM surfbara 10 000 taškų.
Taškai konvertuojami į pinigus, kiekvieno mėnesio pradžioje.

Corny
New Arrival
New Arrival

Number of posts : 3
Registration date : 2010-07-09

View user profile

Back to top Go down

Back to top