20Dollars2Surf

Go down

20Dollars2Surf

Post  Corny on Fri Jul 09, 2010 4:14 am

EESKIRJAD liituda püramiid ning osaleda selle
1. Kui keegi tahab meiega liituda, lihtsalt registreerima oma link niżej.I nii et pohimotteliselt sa ei ole midagi muud teha, lihtsalt sisse lülitada programmi punkte koguda ja soovitavad meie püramiid. Ma juba proovida koguda viited teile!

2. Siinkohal tahaksin selgitada teile tegevuse püramiid, sest koik ei saa olema selge. Kas sa ei arva, et igaühel on (voi saab olema) vaid kaks viidete ja taga. Püramiid toimib nii, et post on isik, kes on teie - ei pea kohe alla Sinu nime. Nouanded on ka oma registreeritud teie registreeritud ja see läheb nii kaugel sa tasandil 10. Kell püramiid on koostatud taset, vaid need on voetud kontost
! Sest tase te hakkate oma hüüdnimi ja loendamise kuni tase 10, mis koik kokku votta executin teilt teie jaoks (ja ka teistele inimestele). Nii et rohkem inimesi kogub korgem töötasu koigile! Mitte ainult üks inimene! Kui sa ikka ei moista seda arvan nii: Sa oled -> all olete kaks inimest (Teil on kaks viited) -> kaks inimest lähevad kaks inimest (sul on juba järgmise nelja viited ja teie executin on ka juba registreeritud) -> siis jälle kaks inimest igast (ja teil on juba Järgmised 8 viited ja oma käsud endisel tasemel on ka registreeritud, jne, jne).

3. Kui te soovitate keegi sellele lehele ja suunad on püramiidi selles foorumis. Ärge andke neile vaid tegi oma link kontost, sest sa ei ole kasumlik. Rohkem sul meie püramiid, mida rohkem sul seda! Kui sa ei moista, miks ma kirjutan mulle IR kuid mulle tundub, et on selge, pärast lugemist loik 2 rohkem "nende sektorite" (kuigi see on pigem drzewkaTongue) on meie püramiid, seda rohkem te teenida, ja kui inimesed alles oma ei lisa jalgu püramiid ja seega teenivad vähem tulevikus.

4. Palun soovita nii et molemal on foorum ja püramiid kolmanda punkti Kindlasti olete konto Pink, GG, muude erinevate foorumeid erinevate mängude przeglądarkowych ja teised, ja ma arvan, te olete sobrad, kes tahavad ka teenida? Keel on soovitav teha sellist allkirja mina (peaaegu kraami teavet püramiid) Big Grin.

Üldiselt veebilehel:

20dollars2surf.com Prantsuse surfbar kes maksavad dollarites vaatamiseks banner reklaami, praegu on parim ja soodsaim pakkumine poolakad. 20dollars2surf.com on praegu üle 50.000 registreeritud kasutajaid ja makstud $ 50,000 eest PayPal konto.

http://en.20dollars2surf.com/?ref=103914

REGISTREERIMINE:

1. etapp
Mine aadressile varem voi liituda püramiidi (järgige toodud reegleid)

2. etapp
Nüüd olete näidanud aken, mis ütleb, e-posti
In tühikut, tippige oma e-posti aadressi
ja vajutage nuppu "Liitu meiega."

3. etapp
Programm automaatselt viib meid saidile. Seal laadida applet
See on lihtne, vajuta Sona "Installez 20Dollars2Surf (1,45 Mo) ja allalaadimine applet.

Samm 4
Kui oleme allalaetud programmi avada see muutuda Poola ja vajuta "Next"
Näib meile, et me peame täiendama vormis.
Nagu ma juba seda teinud, me nuppu "Next"

Samm 5
Meie mail peaks juba saama teavet parool mida tuleb säilitada (see on vajalik järgnev sisselogimise lehe kohta).

6. etapp
Allosas lehe peaks olema juba sisse lülitatud applet, et kui sa ei teeni ta töölaual kindel olete otsetee. Lihtsalt hover talle ja kord. Te ei pea kirjutama seda uuesti andmed, programmi kaasatud piisab lihtsalt sisse lülitada.

7. samm
Nüüd ma teenida, oma arvuti kohta ja jälgige, mida teile min-1p. Max kuus teil on SAM surfbara 10 000 vorra.
Punkte ümber raha iga kuu alguses.

Corny
New Arrival
New Arrival

Number of posts : 3
Registration date : 2010-07-09

View user profile

Back to top Go down

Back to top