FK Banga - mano karjeros istorija

Go down

FK Banga - mano karjeros istorija

Post  Bez on Wed Jan 28, 2009 3:32 am

Taigi, tik išėjus naujajam patch'ui pasiimsiu FK Banga (Gargždai) komanda ir stengsiuosi pristatyti savo žaidimo istoriją. Taigi turime 200K eurų biudžetuką, sutartį su puma atstovais Lietuvoje. Pasiruošimo metu pirmoji draugiška dvikova su A. Kučio klubu - Naftovyk Ukr Nafta.
Rungtynių sudėtis stipriausia, nes norisi pasižiūrėt komandos pajegumą prieš artėjančias LFF kovas. Ukrainiečiai nustebina tą negausų būrį smalsuolių, kurie susirinko į varžybas savo sudėtimi:
[
Taip, tai Edgaras Smile
Na, sugebėjau nelaimėti prieš komandą, kuri žaidė 2 gynėjais Smile

By bezjohnis

Last edited by Bez on Sun Feb 01, 2009 5:06 am; edited 3 times in total
Bez
Club Supporter
Club Supporter

Number of posts : 24
Registration date : 2009-01-02

View user profile

Back to top Go down

Re: FK Banga - mano karjeros istorija

Post  ignux on Wed Jan 28, 2009 8:46 am

o nebuvo galima palaukt kol sukurs ta patcha ir tik tada kurt sita tema? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ignux
Past the Post
Past the Post

Number of posts : 12
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Post  Bez on Sun Feb 01, 2009 8:54 am

Kitą savaitę norėjau patikrinti savo dublerių sugebėjimus, bet netikėtai priešininkai atsivežė pusė FBK komandos Smile
Deja, dubleriams nepavyko paorganizuot normalaus žaidimo: Grigalevičius įmušė 4 įvarčius, vieną iš 25 metrų įsuko Ledesma. Šmitas, per kurį ėjo visas puolimas, sugebėjo rezultatą sušvelninti. Po tokių aplink vykstančių transferų nutariau šį sezoną nepasirašyti su naujais žaidėjais ilgalaikių sutarčių.
Trečia dublerių dvikova namuose įvyksta prieš Narvos Trans klubą, kadangi šiame regione yra didžiausia rusų mažuma Estijoje, nenustebina rusiškų pavardžių gausa komandoje. Labiau norisi kalbėti apie šią komandą, nei savo, nes dubleriai nesukūrė daug progų, žaidime pasitaikė daugybė broko. Triuškos išbandymas desinio puolėjo pozicijoje nepasiteisino, o gynyboje vis vėlavo Bračkus. Tai ypač neramina prieš sezono pradžią. Deja, Greznovas išnaudojo gynybos klaidas ir įmušė 3 įvarčius Sad . Pasirodo varžybose buvo ne tik treneriai ir bilietų pardavėjai, bet ir klubo valdybos atstovai. Po varžybų teko išklausyti Gargždų miesto tarybos narių grasinimus, kad jei nelaimėsime prieš Rodiklį kitą savaitę - galėsiu važiuot į Dzūkiją, treniruoti grybautojų komandą, prieš jų laukiančias Pasaulio Grybų Rinkimo Čempionato Atrankos varžybas.
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  myx on Sun Feb 01, 2009 10:02 am

Nu su grybais prikoliukas vykes - Saunuolis. Pasistenk nenuvylti savivaldybes!

Founder

Number of posts : 229
Registration date : 2008-11-20

View user profile http://www.fifabaltic.com

Back to top Go down

Post  Bez on Sun Feb 01, 2009 11:05 am

Kovo 26 diena. Taigi, ateina ilgai laukta diena - sezono atidarymas. Prieš varžybas Vakarų Ekspresas parašo ilgą straipsnį apie komandos prastą pasiruošimą ir buvusias taurės kovas. Apie pietus ištuštėja pirkėjų skaičius parduotuvėse, močiutės nutraukia nesibaigiančią prekybą drabužiais iš labdaros. Darbo diena neatbaido miestiečių nuo dalyvavimo miesto šventėje. Stadiono sėdimos vietos užpildomos iki mačo likus pusvalandžiui, miesto meras rėžia sveikinimo kalbą. Tribūnose sėdi buvęs (esamas) treneris A. Ivanauskas, skanduojamos visiems žinomos skanduotės. Kyla įtampa - komanda nenori nuvilti bendruomenės. Sudėtis buvo parinkta stipriausia, tik A. Gedgaudas buvo neįtrauktas į starto 11, nes norėjau žaidimo eigoje sustiprint krašto žaidimą.
Ačiū žaidėjams, nes žaidimas pavyksta, galbūt nervinga pradžia nieko gero nežadėjo, bet pavyko Staponkos dėka išsikapanot.

Last edited by Bez on Sun Feb 01, 2009 12:09 pm; edited 1 time in total
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  myx on Sun Feb 01, 2009 11:07 am

Twisted Evil Laukiam nesulaukiam!

Founder

Back to top Go down

Post  Dane on Sun Feb 01, 2009 12:09 pm

Sekmes tau su Banga.As irgi su ja draskausi. Sekas neblogai man esu 2 atsilieku 3pts bet turiu maca atsargoi. Dabar atsidares dar pirkimu langas tai bandau pagriebti kanors, nes turiu jau 550k.

Dane
Past the Post
Past the Post

Number of posts : 16
Registration date : 2009-01-31

View user profile

Back to top Go down

Post  myx on Sun Feb 01, 2009 12:22 pm

Dane wrote:Sekmes tau su Banga.As irgi su ja draskausi. Sekas neblogai man esu 2 atsilieku 3pts bet turiu maca atsargoi. Dabar atsidares dar pirkimu langas tai bandau pagriebti kanors, nes turiu jau 550k.

Pradek ir tu aprasineti!!!

Founder

Back to top Go down

Post  Dane on Sun Feb 01, 2009 12:43 pm

Gal ir reiketu.

Dane
Past the Post
Past the Post

View user profile

Back to top Go down

Post  Bez on Mon Feb 02, 2009 5:10 am

Po mėnesio pertraukos išvyka į pirmąsias lygos varžybas prieš FK Alytį. Viliuosi, kad bėgiojimo pratimai nors šiek tiek pagerino žaidėjų ištvermę, nes draugiškose varžybose buvo galima pastebėti, kad vyrai 2ame kėlinyje "smigdavo". Dėl nuovargio negali lošti mano puolimo lyderiai: Staponka ir Karalius, tikiuosi, kad savo šansą išnaudos Alilujevas ir kiti žaidejai. Alytuje mus palaikė beveik gausus sirgalių būrys.

Rungtynės prasidėjo atviru žaidimu. Alyčio žaidėjai meistriškumu ir žaidimo filosofija yra silpnesni palyginus su ankstesniu priešininku - Rodikliu. Deja, šiurkšti Bračkaus pražanga ~29 metrai nuo vartų leido Miknevičiui įsukti neįtikėtiną baudos smūgį. Deja, jis panašų baudos smūgį pakartojo iš 25 metrų antrajame kėlinyje, kuris taip pat buvo sėkmingas. Bangoje labiausiai ardėsi Robertas
per jį ir ėjo visos atakos, nes jis šį kart puikiai atsidengdavo ir artimoje kovoje būdavo stipresnis už gynėjus.
Kitos savaitės varžybos buvo su stipriausiu varžovu lygoje - Tauru. Šis įtemptų kovų etapas turi didelę svarbą kovoje dėl patekimo į A-lygą. Taigi, kovo 2 dieną - Mamos dieną, į stadioną susirinko pilnas stadionas. Gausus žiūrovų skaičius ir svarbi šventė įpareigojo nepasišiukšlinti. Užduotį pasunkino pavargę po praeitos savaitės išvykos saugų grandies žaidėjai, kuriuos teko pakeisti jaunesniais, bet pagaliau galėjo žaisti puolimo lyderiai. Pirmą kėlinį stengiausi spausti varžovus ir žaisti taip, kad gaučiau kuo daugiau kampinių - tai leido kelti 5 kampinius, bet meistriški priešininkai išnaudojo savo pajėgumą kontraatakomis. Antrame kėlinyje teko žaisti jau patiems ant kontraatakų, nes teko vytis varžovus. Komandos garbę išgelbėjo Staponka - prie baudos aikštelės krašto apsivarė 2 gynėjus, prasiveržė palei galinę liniją ir įmušė įvartį nuo galinio virpsto. Pagrindinė tribūna šėlo Smile Mačo žmogus - Čeloksaev (apsivarė 2 gynėjus lyg koks Vanagas apsuka Drobiazko ir atsipūtusiu smūgiu liepė Igoriui tik stebėt kaip kamuolys įrieda į vartus.
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  ignux on Mon Feb 02, 2009 6:29 am

Bez wrote:
....Rungtynės prasidėjo atviru žaidimu. Alyčio žaidėjai meistriškumu ir žaidimo filosofija yra silpnesni palyginus su ankstesniu priešininku - Rodikliu....

Dar kartukas ir eisi uogu rinkt Smile
Tavo kolega,
Myx

Alytis jau butu a lygoj jei su stadionu susitvarkytu
ignux
Past the Post
Past the Post

Number of posts : 12
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Post  Borkowski on Mon Feb 02, 2009 7:35 am

kokiais sunkumo nustatymais zaidi?Tikriausiai ant sunkiausio?

FIFA Baltic Team

Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-21

View user profile http://www.egm.lt

Back to top Go down

Post  Bez on Mon Feb 02, 2009 9:23 am

wc ant abiejų, na mano požiūris yra kitas Smile . Tiesiog man didesnį įspūdį padarė Rodiklis, nors Alytis turi savo žvėrį - Miknevičių Evil or Very Mad Aišku, tai priklauso nuo šių komandų naudojamų taktikų, bent man susidarė įspūdis, kad Rodiklis ryškiai daugiau atakuojanti Razz
Paskutinė dvikova šiame 2 mačų per savaitę maratone laukia su Lietava, birželio 16 dieną. Šiuo metu Banga 6oje vietoje, atsilieka nuo Alyčio 4 tšk.

Last edited by Bez on Tue Feb 03, 2009 10:06 am; edited 1 time in total
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  Bez on Tue Feb 03, 2009 7:30 am

Dar viena kova - Kaune. Šį kartą su Jėgeriais, ant dirbtinės aikštės. Deja, žaidėme stebint tik keleto trenerių ir Futbolo Akademijos auklėtinių. Mačo pradžioje jaunieji priešininkai rodė savo pranašumą ir prisitaikymą žaidžiant ant dirbtinės dangos. Pirmajame kėlinyje jie presingavo, žaidė kūrybišką, technišką futbolą. Išsiskyrė Mecežinskas su savo driblingu, bet savo a la Ledesma judesiukų pagalba nesugebėjo įmušti įvarčio, net iššokęs vienas prieš Igorį. Jėgerius paskandino gynėjai, kurie spurtuojančius puolėjus stabdydavo neleistinais veiksmais, ko pasekoje, Staponka įmušė du 11 m. baudinius.
Po 3 dienų važiuojame į Šiaulius - LFF ketvirfinalis, kurį įveikęs galėčiau susikauti su Tauro - Vėtros rungtynių nugalėtoju. Pagaliau surenku stipriausią 11uką, tik šiek tiek neramina dešiniojo saugo pozicija, kurioje niekas taip ir nesugeba deramai atsiskleisti, nes Lipskis, kuris ten turėtų lošt dėl savo patirties A-lygoje, nesugeba išbėgioti visų varžybų. Jo vietoje žaisti paskiriu Grudį ir tikiuosi iš Igorio tokių pačių gerų varžybų, kaip ir prieš 3 dienas. Nuo pat pirmųjų minučių žaidėjus užslegia jaunųjų A-lygos žaidėjų greitos atakos, Šiaulių žaidėjai ryškiai fiziškai stipresni už patyrusius Bangos žaidėjus. Netikėtai Grudauskas pasuoja ne Ivanauskui, o Šiaulių puolėjui, nuo kurio smūgio saugo virpstas. Rimas nieko nelaukus perduoda kamuolį Buitkui, kuris prasivaręs iki vidurio, kamuolį muša į plotą pro 2 Šiaulių gynėjus. Šį kamuolį, visus aplenkęs, pasiekia Karalius, kuris nuo dešinio baudos aikštelės krašto ramiai skersuoja į vartininko baudos aikštelę, kur šį kamuolį ramiai lyg Vytautas Landsbergis sako kalbas, įridena Staponka - mano rankos kyla į viršų. Šiauliai pro praleisto įvarčio užsiparinę - nei greičio, nei technikos, bet vėliau atsigauna Špukas, prigavęs gynybą darant nevykusią dirbtinę nuošalę. Antrajame kėlinyje baudos smūgį įmuša ne D. Beckhamas, bet Ruklys. Komanda sutrinka, nors Karalius ir Staponka vos vos neįmuša išlyginamojo įvarčio. Komandą nutekamuoju vamzdžiu nuleidžia Špukas suklaidinęs ir Rimą, ir Ivanauską.
Kita dvikova vyko Pakruojyje. Gynybai pasiruošusi Kruoja įmušė ankstyvą įvartį, bet antrajame kėlinyje Alilujevas pasižymėjo neįtikėtinais įvarčiais. Pirmąjį jis įmušė išorine pėda iš už baudos aikštelės, o antrasis krito po kurioziškai aukšto Grudausko perdavimo iš kairio krašto vidurio. Į tai atsakė Gegeckas, kuris įmušė nesveiką golą iš 25 metrų. 2-2.
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  Bez on Wed Feb 04, 2009 5:19 am

Rungtynės su Lietava vyko šiltos birželio liūties metu, apytuščiame stadione. Dėl nuovargio į gynybą teko atitraukti Triušką, puolime buvo Mockus ir tai, galbūt, įtakojo rezultatą, kuris tikrai nuliūdino visus Bangos fanus. 1-3. Į Lietavos vartus įmušė Buitkus, o į Bangos - Korsakas, Kavolis ir Šlekys, trenkęs Ivanauskui iš nugaros ranka, taip gaudamas kamuolį ir galimybę laisvam mušti.
Kita dvikova laukė po 2 savaičių su Anykščiais. Prieš juos išleidau turbūt 3ią sudėtį ir nepasigailėjau, nes jaunieji žaidėja sugebėjo užtikrintai laimėti. Po 2 įvarčius įmušė Mockus ir Šmitas, po vieną įmušė Valančiūnas ir Šimonis. 4-2.
Kitos rungynės namuose su Uteniu taip pat nesukėlė didesnio gargždiškių susidomėjimo. Vis delto, šiame ture Banga sutriuškino savo varžovą 4-1, 3 Karaliaus ir 1 Norvilo įvarčių pagalba. Rezultatą sušvelnino V. Zaboro įvartis.
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  Dane on Wed Feb 04, 2009 6:43 am

Kokia taktika tu losi?

Dane
Past the Post
Past the Post

View user profile

Back to top Go down

Post  Bez on Wed Feb 04, 2009 10:11 am

Formation? 4-1-2-1-2 kai buna stipriausia sudetis, o kai su antra 4-4-2. Deja, neribotam laikui sustabdau karjera Bangoje, del bugo, kuris crash'ina zaidima ;(
Bez
Club Supporter
Club Supporter

View user profile

Back to top Go down

Post  Dane on Wed Feb 04, 2009 11:04 am

KAs per bugas?

Dane
Past the Post