Re: FK Alytis - Ilgas ir duobėtas kelias į šlovę....

Post  myx on Mon Feb 02, 2009 8:14 am

Šeiminkai išplėšė pergalę paskutinėmis minutėmis

Vaprus 2-1 Alytis

Susitikimą aktyviau pradėjo svečiai kurie jau 15 minutę grasino varžovų vartams. Linas Savastas neišnaudojo puikios progos iš krašto. Šeiminkai pavojingai kontraatakavo ir 17 minutę imušė įvartį, bet jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės. Vis dėl to 25 minutę šeiminkų puolėjas išėjo prieš G. Štreimikį ir puikiu smūgiu nuginklavo šį vartininką. 1-0. Vaprus dar kartą pabėgo nuo Alyčio gynėjų, bet šį kartą Alyčio vartininkas sugavo kamuolį. Trauma patyręs Vaprus žaidėjas 40 min buvo pakeistas. Alytis kėlinio pabaigoje spaudė varžovus. Nerijus Barkevičiaus smūgis pataikė į virpstą, o po kelių minučių tas pats Bartkevičius, 45 min. puikiu smūgiu iš 10-12 metrų įmušė reto grožio įvartį. Pirmas kėlinys baigėsi 1-1.

Toliau žaidimas vyko centre. Alytis prado kamuolį ir nuo pusės aikštės Vaprus puolėjas pabėgo nuo gynėjų bet puikiai dirbo Giedrius Štreimikis. Linas Savastas du kartus išėjo prieš vartininką ir nesugebėjo įmušti įvarčio. Tačiau svarbiausias mačo epizodas įvyko 88min. kai Vaprus saugas po įspūdingo žėmo skerso, įmušė puikų įvartį. Alytis žaidė va bank, ir 90min. R.Padegimas gavo raudoną kortelę, nes baudavo kamuolį laikantį žaidėją.

Tikėsimės Alyčio pralaimėjimas nesužlugdys. Prieš varžybas buvo pristatytas klubo biudžėtas (300k Euro), Apranga (Hummel) bei sponsorius (Omperia). Išrinkta pagrindinė sudėtis: