FK BANGA(Gargždai)-kelias į aukštumas

Go down

Post  Dane on Mon Feb 02, 2009 7:17 am

Gan po gero komandos starto sezono pradžioje iš pareigų dėl sveikatos problemų buvo priverstas pasitraukti V.Ivanauskas. Todėl buvo priversti Bangos vadovai pasirašyti sutarti su nauju treneriu. Tai buvo padaryta su D.Averkinu . Sutartis buvo pasirašyta 2m.

D.Averkinas prie Bangos vairo stojo atsakingu momentu prieš dvikova su Tauragės "Tauru" . Jie lygoje žengia su 1 pralaimėjimu ir užima 1 vieta. Banga savo ruoštu yra 2-tri. Nuo tauragiškiu atsilieka 5pts bet turi rungtynes atsargoje.

Gargždiškiai nekantriai laukia šios dvikovos,nes jos vyks rekonstruotame Gargždų stadijone, debiutuos naujasis Bangos pirkinys Kavaliauskas(Alytis) ir bebejo intriguoja naujojo trenerio pasirodymas. Tad visi laukiame nekantriai mačo

Post  Dane on Mon Feb 02, 2009 7:44 am

Štai ir išaušo ta diena kai Gargždų stadijone susitiko FK BANGA ir FK TAURAS.Tribūnos buvo sausakimšos kaip ir kiekvienose varžybose.

Rungtynės prasideda Exclamation Kiek aktyviau rungtynes pradėjo bangiškiai pirmasis Tauro vartininkui grasino rezultatyviausias Bangos žaidėjas M.Karlius iš dešiniojo krašto tai kone ir buvo pavojingiausia ataka pirmajame mačo kėlinyje.Kaip ir buvo galima tikėtis antrajame kėlinyje buvo galima tikėtis atviresnio žaidimo.Taip ir atsitiko, jau 7 kėlinuko minute O.Buitkaus siustas kamuolys suspurdėjo. Tribūnos siautė iš džiaugsmo. Po praleisto įvarčio tauragiškiams nieko įpatingo nepavyko sukurti tad mūšis ir baigėsi rezultatu 1-0. Banga tik 3 karta savo vartus išsaugojo tuščius.

Post  Dane on Mon Feb 02, 2009 10:36 am

Bez wrote:Hm nežinomas treneris gavo prisiliest prie Bangos? Shocked Galbūt reikėjo prisiimt didesnį challenge'ą ir varyt su Anykštėlėnais? Very Happy Very Happy bom

Na jau ne.Preitais metais liktais, lošiau su Visaginu A lygoje net Šiltutės nesugebėjau aplenkti. Tad Anykščių net nemanu imti. Gal kadanors vėliau nebent.

Dane

Post  Dane on Mon Feb 02, 2009 11:52 am

Po sunkios kovos 14 ture laukė salyginai lengvesnis varžovas LKKA Teledema.Rungtynės vyko Gargžduose. Sudėtyje įvyko keletą rakiruočių. A.Staponka -> M.Alelujav, A.Lipski -> G.Ratkus.

Rungtynėms pavojingo epizodo ilgai neteko laukti jau 7min Teledemos puolėjas prasiveržia kairiuoju kraštu ir pavojingai smugiuoja į vartus ,tačiau Bangos vartų sargas I.Spiridonov savo vietoje. Jau po keletos minučių rezultatas galėjo pasvirti Bangos futbolininkų naudai, bet M.Karalius išokes vienas prieš vartininką nepataiko i vartų plotą. Toliau sekė tik abiejų komandų tolimi smųgiai, kurie tikslo nepasekė. Po pertraukos Gargždiškiai rungtyniauja kurkas aktyviau.53min po pakelto kampinio D.Galmino smūgis galva sudrebina vartų skersini. Iki 75min bangiškiai atakavo intensyviau atakavo už priešininkus ir tai pasiteisino. Po D.Averkino rakiruotės puolime(O.Butkus iš vidurio pastumtas į kraštą,o R.Šmitas į vidurį),pastarasis įmuša pergalinga įvarti. LKKA atsakė tik keleta tolimų smūgių. FK Banga šventė trečiąją pergalė iš eilės. Sirgaliai džiaugiasi, kad atėjus naujam treneriui pagerėjo gynyba.

Rungtynių įvykiai

Dane

Post  Dane on Mon Feb 02, 2009 1:02 pm

Šį karta gargždiškiai išvyko žaisti į Klaipėda su vietos Glestumu. Bangiškius ten pasitiko gausus sirgalių skaičius iš Gargždų.

Kaip ir buvo galima tikėtis Banga aktyviai pradėjo susitikimą. Jau per 10 pirmųjų minučių į vartus smugiavo keturis kartus,bet netiksliai. Svečiai visą susitikimą kėlė viena kampini po kito.Visų rungtynių laukti nereikėjo,nes 37min M.Alilujev galva pasiuntė kamuolį į vartus. Visas rungtynes puolimas vyko dešiniu kraštu kuriame žaide Norvilas,Šmitas. Pastarasis turėjo ne viena proga,bet jam tadien nesisekė. Rungtynės baigėsi 1-0.Bet FK Banga liko 2-oje vietoje.

Rungtynių statistika

Neoficioliomis duomenimis FK Banga siekia įsigyti G.Marchese(LB) iš Saleren ekipos.

Dane

Post  Dane on Tue Feb 03, 2009 7:11 am

FK Banga siekė namuose 16-jame ture pratesti pergalių seriją iki penkių prieš Utenos''Uteni". Į aikštė gargždiškiai išbėgo beveik stipriausios sudėties. Šeimininkai siekė atsirevanšuoti už skaudu pralaimėjimą svečiuose 3-0. Bangiškiam tai be vargo pavyko padaryti jau kone per pirmajį kėlinį (3:1) . Visas rungtynes žaidimas vyko vienoje,o po pertraukos ir kitoje pusėje. Galutinis rezultatas 5-1, šauni pergalė ir dovana žiurovam.

Rungtynių įvikiai

Epizodas iš rungtynių

Po rungtyniu paiškėjo, kad rezultativiausias lygos žaidėjas(11) dėl gautos traumos prieš Uteni praleis visa likusi sezoną. FK Bangos vadovybė svarsto galimybe isigyti ar pasiskolinti puolėja iš kokio kito klubo.

Sekančios gargždiškių varžybos laukia su Alyčiu(3).Jos bus svarbos kovojant dėl 1 vietos.

Dane

Post  Dane on Tue Feb 03, 2009 2:51 pm

Svečiuose dvikova nusisekė nekaip. Nors pirmieji įmušė bangiškiai(M.Alelujev 15min),bet kaip ir keliosia akstėsnesia varžybose Banga nubaudė Jakys. Po praleisto įvarčio bangiškiai nieko pavojingo nesukūrė ir mačas baigėsi taikiai 1-1. Ir nutrūko FK BANGOS penkių pergalių serija.

Dane

Post  Dane on Sat Feb 07, 2009 5:17 am

Po lygiųjų su Alyčiu dar didesnė nesekmė laukė Sostinėje ten vietos komandai buvo pralošta 5-1. Nors rungtynių pradžioje staigų įvarti įmušė svečiai,bet tadien tragiškai atrodžiusi gynyba sugebėjo praleisti 5 įvarčius.Po rungtynių tiek treneris ir sirgaliai buvo nusivylę taip iki šiol girtą pagerėjusią gynyba.

Po 3 rungtynių namuose Banga žaidžia namuose su Lietava. Pirmajame kėlinuke pirmieji pasižimėjo gargždiškiai,bet svečiai atsakė dviem staigiais įvarčiais ir kėlinys baigėsi 1-2.Po pertraukos į aikštė išbėgo gynybos siaubas O.Buitkus.Tokį apibūdinimą jis tadien ir patvirtino jis per 45min uždirbo du 11m baudinius kuriuos relizavo A.Gedgaudas.Tadien A.Gedgaudas buvo neitikėtinas jis dar įmušė 2 puikius įvarčius.Taip jis paskandino Lietavos viltis išsivšti 3pts.